
De echte reden waarom we naar de regen in België terugkomen
Dat was het dan. Na een maand zit onze rels erop. Het is mooi geweest maar vandaag rijden we van onze laatste culinaire stop in Megève, in Flocons De Sel naar Lochristi. We kijken er naar uit om weer even thuis te zijn, ook al is het weer in België niet veelbelovend.
Het worden plezante dagen. Even afkoelen. Weer in eigen bed slapen. Donderdag en vrijdag gaan we met mijn jongste petekindje Estée naar Disneyland Parijs en het wordt een lekker druk Dj-weekend terwijl ik mijn nieuwe boek aan het afwerken ben. En de eerste meeting voor de ochtendshow er ook aankomt. Mooie vooruitzichten dus!
En weet je waar ik nog het meeste culinair naar uitkijk: garnaalsalade en préparé op de boterham, want die hebben ze in Spanje, Tenerife en Frankrijk niet. Dus regenlandje van me, we komen eraan.
Reacties