#kookinuwkot bekende TV-chef gebruikt nu ook deze hashtag

Eergisteren lanceerde ik de hashthag #kookinuwkot Ons land zit in een halve lockdown, en dat zou één dezer dagen wel eens een volledige kunnen worden. In dat geval mogen we enkel nog ons huis verlaten voor strikt noodzakelijke verplaatsingen, en de politie zal in dat geval streng controleren.

Als we dan toch opgesloten zitten in ons huis, en niet meer op restaurant of café mogen, dan kunnen we er maar beter het beste van maken. En misschien is dit ook het moment om weer wat te koken voor onze gezinnen. Vandaar mijn hashtag #kookinuwkot

Vandaag kreeg ik een bericht van Loïc, de toffe jonge chef van VTM dat hij dezelfde hashtag gaat gebruiken en ook leuke recepten gaat delen die je makkelijk thuis kunt maken. Goed idee Loïc, en laten er nu maar veel foodbloggers en bekende chefs ons voorbeeld volgen. Wie sluit zich nog aan?