
Foto: Photo by Jack Finnigan on Unsplash
Top tip om de regen vakantie toch goedgezind te starten
Sommigen mensen gaan bakken in de zon. Maar wie thuis blijft krijgt bakken regen over zich heen. Het is duidelijk: de zomervakantie is flauw aan het starten in België. Dat komt wel goed, uiteindelijk, maar in afwachting moet je er het beste van maken.
Daarom mijn suggestie: bakken in de zon, of bakken regen, bak zelf gewoon eens iets lekkers. Het is een fijne activiteit om samen met de kinderen te doen, of met de kleinkinderen. En geloof me, de geur van versgebakken appeltaart of muffins maakt een huis nog meer een thuis en geeft je een instant goed gevoel.
Daarom heb ik enkele van mijn gemakkelijkste, maar ook lekkerste baksels nog even voor je verzameld. Maak er het beste van. En vergeet niet: na regen komt zonneschijn!
Reacties